Pon-Pia: 8:00-16:00 0905 436 650 info@vasereality.sk

Prečo sa stať členom nášho tímu?

finančná podpora začínajúcich maklérov • bezkonkurenčný motivačný provízny systém • výplata provízií ihneď po zložení rezervačnej zálohy • možnosť vybudovania vlastného tímu maklérov • pre najlepšieho makléra mesiaca darček • firemné akcie zadarmo • možnosť brigády alebo práce na dohodu

Kariéra

Spoločnosť VAŠE REALITY s.r.o. hľadá do svojich radov maklérov/maklérky, s perspektívou firemného rastu

Pridajte sa k nám a naučíme Vás predávať nehnuteľnosti bez stresov a neustáleho tlačenia k vyšším obratom spoločnosti. Našim cieľom je spokojnosť makléra, preto ponúkame vysoké provízne ohodnotenie. Hľadáme hlavne maklérov, ktorí sa chcú práci realitného makléra venovať naplno.


Ak si chcete privyrobiť aj popri zamestnaní a máte dostatok voľného času, ste v našej spoločnosti taktiež vítaní. Makléri v našej spoločnosti NEPLATIA poplatky spojené s prenájmom kancelárie, inzerciu, právne služby, poplatky spojené s katastrom a pod.

Čo požadujeme?


minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou


schopnosť vyjednávať


presvedčivé komunikačné schopnosti


vlastná iniciatíva a záväzok


orientácia na zákazníka a služby


priateľský, istý a dobre upravený vzhľad


vodičský preukaz triedy B


ochota pracovať vo večerných hodinách a počas víkendov


komunikatívnosť, dostatok voľného času a hlavne chuť pracovať


základy práce s PC, fotoaparát, auto, živnostenský list /pre začiatok nie je podmienkou/


Čo ponúkame?


školiaci program s možnosťou získania certifikátu realitný maklér


atraktívne pracovisko


tím, ktorý sa navzájom podporuje


softvérové ​​riešenie, ktoré uľahčuje každodennú prácu


pravidelné mesačné vyplácanie mesačných odmien z provízie Vami sprostredkovaného obchodu


flexibilnú pracovnú dobu


neobmedzené využívanie kancelárskych priestorov so službou asistentky

Ťešíme sa na Vás

Svoj životopis a žiadosť pošlite na kariera@vasereality.sk alebo písomne na adresu:
VAŠE REALITY s.r.o.,
Kniežaťa Pribinu 2, Trenčín 91101
0915 753 000VAŠE REALITY s.r.o.,
Vajanského 58, Piešťany 921 01
0905 436 650


Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.