Pon-Pia: 8:00-16:00 0905 436 650 info@vasereality.sk

Skúsenosti z realitného trhu nás naučili hľadať nové spôsoby, ako vylepšiť tieto služby

Pokiaľ si vyberiete nehnuteľnosť a budete mať záujem o hypotekárne financovanie, priamo u nás sa môžete poradiť, ako vybranú nehnuteľnosť financovať. Venovať sa Vám budú skúsení odborníci na reality z nášho úverového centra, ktorí Vám poradia, vybavia za Vás všetky potrebné náležitosti a formality až k čerpaniu hypotekárneho úveru.

O nás

Kľúčový dôvod prečo predávať reality prostredníctvom našej realitnej kancelárie?

Popri právnych službách a garanciách pri operáciách s väčšími sumami, aby riziko podvodu bolo minimalizované, ten najdôležitejší dôvod, prečo využiť služby realitnej kancelárie je schopnosť predávať nehnuteľnosti.


Ak ste profesionálny predajca a máte čas a chuť aktívne predávať Vašu nehnuteľnosť, tak realitnú kanceláriu asi nepotrebujete. Ale ak nie, tak provízia, ktorú si realitná kancelária pridá na Vašu cenu stojí za to, aby Vašu nehnuteľnosť predávali profesionáli. V ideálnom prípade by Vašu nehnuteľnosť mala predávať exkluzívne jediná realitná kancelária, dokonca konkrétny maklér, ktorého si vyberiete, aby sa nestalo práve to, čo nechcete a teda, že Vaša nehnuteľnosť bude pasívne inzerovaná množstvom realitných kancelárií.

Vybrať si makléra, ktorému dáte Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej ponuky, nie je jednoduché

Dobrý maklér musí vedieť predávať.

Ak vás teda maklér dokáže presvedčiť, aby ste mu dali Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej ponuky, je pravdepodobné, že bude schopný presvedčiť aj záujemcov o Vašu nehnuteľnosť, že je to tá, ktorú si chcú kúpiť. Ak takéhoto makléra stretnete, neváhajte s exkluzívnou ponukou.Napíšte nám

Čo ponúkame?


sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností (domy, byty, pozemky, polyfunkčné objekty, kancelárske priestory, sklady, haly a pod.)


komplexné administratívne služby a zabezpečenie právneho servisu spojeného s prevodom nehnuteľností (pre klientov realitnej kancelárie zadarmo)


administratívne služby pri prevode členských práv k družstevným bytom


vyhotovenie kúpno-predajných zmlúv, darovacích zmlúv, zámenných zmlúv, návrhov na vklad na katastrálne úrady


pomoc pri prepise všetkých meraných energií na nového majiteľa


ocenenie nehnuteľností k dedičskému konaniu


zabezpečenie listov vlastníctva a snímkov z katastrálnej mapy


zabezpečenie vyhotovenia znaleckých posudkov na nehnuteľnosti


zabezpečenie geometrických plánov, vytýčenie hraníc pozemku


spoluprácu so stavebnými sporiteľňami a bankovými inštitúciami


spoluprácu pri riešení hypotekárnych úverov


odkúpenie nehnuteľností, prípadne vyrovnanie dlhu na nehnuteľnosti


inzerciu prostredníctvom reklamných plôch a iných printových médií


bezplatne zaradenie nehnuteľnosti do ponuky na našej web stránke a ďalších cca 150 domácich a 10 zahraničných realitných portáloch: USA, Taliansko, Rusko, Maďarsko, Česká republika, Poľsko, Chorvátsko, Portugalsko, Španielsko, Francúzsko

SORA

Kupujte reality od profesionálov

Naši makléri sú vyškolení Slovenskou realitnou akadémiou v Bratislave. Slovenská realitná akadémia sa za uplynulé obdobie zaradila medzi popredné ustanovizne, ktoré poskytujú komplexné vzdelávanie v realitnej oblasti. Kurz „Realitný maklér – obchodovanie s nehnuteľnosťami“ je akreditovaný Ministerstvom školstva SR. Absolvent kurzu získa certifikát, ktorý deklaruje získané vzdelanie a tiež to, že jeho držiteľ pristúpil k etickému kódexu o serióznom výkone realitnej činnosti.


Samozrejmosťou pre kvalitné splnenie našich služieb je spolupráca s renomovanou advokátskou kanceláriou, notárom, súdnymi znalcami a geodetickými kanceláriami. K požiadavkám našich klientov pristupujeme zodpovedne, spoľahlivo a diskrétne. Zverte predaj Vašej nehnuteľnosti do našich rúk a my sa postaráme o Vašu maximálnu spokojnosť.


Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o.Napíšte nám

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.