Používame cookies

Na predaj elegantný a moderný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii + parkovacie státie, Vlčie Hrdlo, Ružinov

Popis nehnuteľnosti

Zdieľať na Facebooku

Číslo ponuky : 2774, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Niekedy stačí otvoriť dvere a okamžite cítiť, že toto miesto má atmosféru.

Realitná kancelária Vaše Reality Vám ponúka na predaj moderne a citlivo zrekonštruovaný 2-izbový byt v Bratislave – Ružinov, Vlčie hrdlo, ktorý zaujme čistým dizajnom, príjemnou energiou a praktickým využitím priestoru.

Byt s výmerou 32,19 m² pôsobí útulne, vzdušne a zároveň moderne. Každý detail bol navrhnutý tak, aby vytváral pohodlné bývanie bez potreby ďalších investícií. K bytu prislúcha aj pivnica o výmere 1,80 m². Byt má klimatizáciu.

Veľkým benefitom je vlastné parkovacie státie v uzavretom areáli so vstupom na čip, ktoré zabezpečuje maximálny komfort a bezpečné parkovanie priamo pri bytovom dome.    

Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí bytového domu, čo zabezpečí nerušené užívanie bytu, Bytový dom je po kompletnej rekonštrukcii skolaudovaný v roku 2013. Vďaka tomu ponúka moderné bývanie s nízkymi mesačnými nákladmi iba 120 € vrátane kúrenia, elektriny aj správcovských poplatkov. 

DISPOZÍCIA BYTU:
• predsieň (2,05 m²)
• obývačka spojená s kuchyňou (19,52 m²)
• spálňa (8,37 m²)
• kúpeľňa so sprchovým kútom a WC (2,25 m²)

ČO VÁS NA BYTE ZAUJME:
• kompletná kvalitná rekonštrukcia, 
• štýlové a vkusné zariadenie, 
• príjemná a harmonická atmosféra, 
• praktická dispozícia, 
• nízke mesačné náklady, 
• vlastné parkovacie miesto v uzavretom areáli na čip, 
• byt bez nutnosti ďalších investícií, 
• vhodný aj ako investícia na prenájom,
• zabezpečené upratovanie vnútorných priestorov aj okolitých pozemkov
• kamerový systém interiéru aj exteriéru 

LOKALITA – VLČIE HRDLO (RUŽINOV):
• Lokalita Vlčie hrdlo ponúka praktické a cenovo dostupnejšie bývanie v rámci Bratislavy s dobrou dostupnosťou do centra mesta, Ružinova aj na diaľničný obchvat. Ide o kombináciu rezidenčného a priemyselného prostredia, čo sa odráža v priaznivejšej cenovej úrovni nehnuteľností.
• V tesnej blízkosti do 50 m je plaváreň, fitness, gym a športový areál.
• V pešej dostupnosti je Kaufland, DM, Kik, Pepco, kaviareň, Super Zoo, autoumýváreň,.... 
•Veľkou výhodou lokality je blízkosť dunajskej hrádze, ktorá ponúka výborné možnosti športového a rekreačného vyžitia – ideálne na bicyklovanie, korčuľovanie, beh či prechádzky v prírode.
• Výborné napojenie na hlavné dopravné ťahy.

INVESTIČNÝ POTENCIÁL:
Byt je vhodný nielen na vlastné bývanie, ale aj ako investícia na prenájom s okamžitým výnosom. Vďaka kompletnej rekonštrukcii, uzavretému parkovaniu a nízkym nákladom ide o nehnuteľnosť pripravenú na okamžité využitie bez ďalších investícií.
Lokalita je zároveň atraktívna aj pre investičné bývanie – vďaka nižšej vstupnej cene a stabilnému dopytu po nájmoch. Podobné byty sa v okolí prenajímajú približne za 750 € mesačne, čo z nej robí zaujímavú voľbu pre investora.

CENA:
• byt: 133 900 € 
• parkovacie státie (uzavretý areál, vstup na čip): 11 000 € 
• celková cena: 144 900 € - vrátane provízie, kompletného kvalitného právneho servisu a poradenstvom a bezplatného vybavenia najvýhodnejšieho HÚ.
• Mesačné náklady sú 120 € (správca + elektrina)
• Spolu s bytom sa prevádzajú do vlastníctva nového majiteľa aj pozemky pod bytovým domom.  
• Cena je konečná. Nie sú žiadne ďalšie poplatky a ani navýšenia.

FINANCOVANIE:
• Možnosť financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru
• Poskytujeme komplexné služby v oblasti predaja a kúpy nehnuteľností vrátane vybavenia hypotekárneho úveru – zabezpečíme celý proces, aby ste sa mohli venovať svojim prioritám bez zbytočných starostí 
• Ak využijete služby nášho hypotekárneho poradcu a úver Vám nebude schválený, rezervačnú zálohu Vám vrátime

KONTAKT A OBHLIADKA:
• Eduard Číž – Váš osobný realitný maklér 
• Tel. č. +421 910 706 802
• E-mail: ciz@vasereality.sk
• Už 18 rokov sprevádzame našich klientov rozhodnutiami, ktoré majú dlhodobý význam.

Kontaktovať ma môžete aj cez víkendy a sviatky do 21:00 hodiny.

Realitná kancelária Vaše Reality Vám k nehnuteľnosti ponúka kompletný servis bez starostí, ktorý zahŕňa:
• Kompletný právny servis od rezervácie až po úspešný prevod vlastníctva
• Vypracovanie všetkých potrebných zmlúv a návrhu na vklad do katastra
• Uhradenie poplatkov za kataster a osvedčenie podpisov
• Vypracovanie odovzdávacieho protokolu pri odovzdaní nehnuteľnosti
• Zabezpečenie znaleckého posudku akceptovaného všetkými bankami

Prečo kúpiť alebo predať nehnuteľnosť s realitnou kanceláriou Vaše Reality